Vestuvių ceremonijos vedimas

Nesate religingi ir nenorite bažnytinės santuokos?
Ieškote savo vestuvėms kažko ypatingesnio nei 5 minučių civilinės metrikacijos ceremonija?
Tuomet… Mums pakeliui 😊

Ši mintis – organizuoti vestuvių ceremonijas – kilo iš JŪSŲ – jaunųjų, ieškančių kažko asmeniškesnio, prasmingesnio ir gerokai nuoširdesnio.

Siūlau jaukią, personalizuotą ceremoniją, pasakojančią dvejų žmonių meilės istoriją.  Jaunieji pasižada ne prieš kažką aukštesnio, o vienas kitam savo svečių akivaizdoje. Papasakosime nuo ko prasidėjo draugystė, kaip ji rutuliojosi ir kaip buvo prieita prie šios dienos. Kiekviena ceremonija – unikali. Išskirtinė. Pasakojanti būtent poros meilės istoriją, tad scenarijaus čia nėra – jį rašysime kartu. 

Tai nėra įstatymiškai pripažintos tuoktuvės, tačiau jas galima derinti su išvažiuojamosiomis civilinėmis ceremonijomis arba įregistruoti santuoką santuokų rūmuose prieš ar po mūsų siūlomos vestuvių ceremonijos.

Ceremonijos scenarijaus rengimo ir vedimo paslaugą sudaro:

 • Visos reikalingos informacijos suteikimas, konsultavimas
 • Teksto, priesaikų vienas kitam rašymas, koregavimas
 • Ceremonijos vedimas

Vestuvių koordinavimas

 • Svečių pasitikimas ceremonijos vietoje
 • Svečių sukoordinavimas prieš/ po ceremonijos
 • Rožių žiedlapių/ ryžių/ konfeti pasirūpinimas
 • Šampano staliukas
  (paruošimas, pakvietimas pasivaišinti, aptarnavimas, sutvarkymas)
 • Svečių pasitikimas šventės vietoje
 • Vakarinės dalies koordinavimas (jei reikia, minimalus vakaro vedimas)
   

Vestuvių vakaro vedimas

Nesu iš tų vedėjų, kurie kalba tonu „HO HO HOOOO, pasitikime jaunuosius! ! !“, laido ne visiems suprantamus „bajerius“, verčia linguot už stalų ar atlikt ne visiems priimtinas užduotis /žaidimus (?)  (yra tekę matyti vyrus su pampersais… Taip taip, čia tokį žaidimą darė vedėjas 🙂 O moterys turėjo juos maitinti…)
Mano programoje NĖRA žaidimų, statančių žmones į nepatogią ar pajuokiančią padėtį.

Nedarau iš vestuvių kažkokio šou, nerėkauju „hey heyyy, pakelkime rankutes, bičiuliai!!!“, nelakstau ir kitaip „neišsidirbinėju“. Tikiu, kad nebūtina „skaldyti“ anekdotus, penkis kartus persirengti, sužaisti kiek įmanoma daugiau žaidimų tam, kad vestuvių vakaras būtų puikus. Kažin ar žmonės norės atsiminti vestuves kaip humoro vakarą, žaidimų maratoną arba kiek kartų vedėja(-s) persirengė?
Yra daugybė kitų būdų, kaip vakarą padaryti linksmą, tuo pačiu elegantišką ir jaukų.

Visada ieškau būdų, kaip padaryti šventę gražesnę, jaukesnę, pripildytą gražių akcentų gražiems prisiminimams. Juk visiems turbūt atsibodę tipinis susipažinimas „tai iš kur pažįstate jaunuosius?“ ir kiti tradiciniai vestuvių žaidimai, žaisti ne kartą ir ne du…

Dirbu kartu su profesionaliu DJ, kuris pasirūpina ne tik muzikos leidimu, bet ir visais garso bei šviesos efektais.